Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Uczestnik tematu: PaweuPROPOZYCJE
W tym temacie zgłaszamy swoje propozycje zmian/nowych pluginów na serwerze, wzór:

Kod:
Nazwa:
Opis:
Link do pobrania (opcjonalnie): 
[Obrazek: picassoo.png.46293400768f33a55d6ca421cafac949.png]
Odpowiedz
Nazwa: amx_ip
Opis: Dzięki temu będzie można robić zgłoszenia na graczy, którzy grają na wh/aim itd. Komenda status nie pokazuje IP.
Link do pobrania (opcjonalnie):
https://amxx.pl/topic/48040-amx-ip-wy%C5...ennych-ip/
Odpowiedz
Nazwa: Wyłączenie możliwości kupna tarczy
Opis: Tarcza, taka broń/akcesorium dla CT Big Grin
Odpowiedz
(05-23-2019, 11:30)zeus napisał(a): Nazwa: Wyłączenie możliwości kupna tarczy
Opis: Tarcza, taka broń/akcesorium dla CT Big Grin

zablokowane

Co do /ip to nee bo nas rodo dojedzie XDD
Odpowiedz
Nazwa: Medyk
Opis: Plugin który umożliwia leczenie innego gracza za pomocą "e"
Link do pobrania (opcjonalnie): https://amxx.pl/topic/3682-medyk/

Nazwa: Poprawki ogólne
Opis: Poprawić motd (czy jak to sie tam zwie) VIPa bo tragicznie to wygląda, dodać krowe do vipa, główne motd przy wejsciu na serwer tak samo do zrobienia, wprowadzic można tez vipa i svipa [w svipie można sie zastanowić nad 2skokami (sporo osób to jara),skiny vipa itd], wybory skinów się nie zapisują i trzeba od nowa ustawiać, menu vipa wygląda brzydko, możnaby dodać jakieś rangi cs go lub zwykłe, trza jakieś ciekawe duperele zrobić zeby bardziej serwer przytciagal stalych graczy. Reszta wkrótce..

Do tego jeszcze wlaczyc pokazywanie zadawanych obrazen. (Nie widze opcji edytuj posta)
[Obrazek: sygna.png]
Odpowiedz
Wyglądu menu vipa nie zmienisz. W tym momencie nie mamy o czym gadać co do tematu svipa. Co do zapisywania skinów nie mam dostępu do sma tego pluginu, pisał go sharkowy i chrząstka go posiada. Do okna startowego chrząstaka musi podesłać grafikę albo sama niech to zrobi.
Odpowiedz
Odpowiem na te propozycje wieczorem.

-Na DD2 nie będzie uleczania na pewno. Wiem, że może to część graczy lubi, ale druga część w tym ja nie i odechciewa mi się gry na takich serwerach. 
-Czy chodzi Ci o okienko oo wpisaniu /vip? 
-Co do krowy nie mam przeciwwskazań.
-Graficzne rzeczy są ogarniane po kolei więc na to przyjdzie czas.
-Jestem anty dodatkom typu jakieś podwójne skoki. Kompletnie nie jest to potrzebne i ludzi grających bez VIP ów będzie to odstraszało - doświadczenie mi to mówi. 
-Skiny nie będą się zapisywały póki co. 
-Rang na serwerze nie będzie. Staramy się utrzymać go choć trochę jako klasyka. 
-Duperele można wgrywać na 4funy, tu tego unikamy. 

Zadawane obrażenia są wyłączone tylko na skany. Jeśli jest inaczej to nie specjalnie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości